KALİTE BELGELENDİRME

Kalite Belgelendirme; bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alır.

ISO 9001

İşletmelerin kurum içinde kurdukları ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini uluslararası akreditasyona sahip kuruluşlarca belgelendirerek; uluslararası kalite yönetim sisteminin belirlenmiş şartlarına uyduğu güvencesini kamuya ve ilgili tüm taraflara rahatlıkla ispatlamış olurlar.

ISO 14001

ISO 14001 çevre yönetim sistemi : Küresel pazarda var olabilmek için artık insana , çevreye verilen, değer ve saygıda önemli bir ölçüt olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüz tüketicisi beklentilerinin , ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanmasını istemenin yanında, kendisine , yaşadığı çevreye ve dünyasına değer verilmesini, saygı gösterilmesini talep etmekte ve piyasada bunu da ciddi olarak sorgulayan bir hassasiyetle davranış sergilemektedir.

ISO 22000

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ; ISO 22000:2005 bütün dünyada güvenli gıda tedarik edilmesini sağlamak amacıyla düzenlenmiş olan ve daha önce HACCP adıyla anılan yeni bir standart olarak yayımlanmış ve kullanılmaya başlanmış durumdadır.

OHSAS 18001

Firmaların kurum içinde kurdukları OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite yönetim sistemini belgelendirerek; Uluslararası standartlara uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği sisteminin uygulandığının , yasal şartların sağlandığının güvencesini kamuya ve ilgili tüm taraflara ispat etmiş olurlar.